Wydarzenia na Bemowie

Bemowski maraton zumby plakat

19 października zapraszamy na Bemowski Maraton Zumby, podczas którego odbędą się warsztaty Zumby dla dzieci z naszej dzielnicy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 15:00 na sali widowiskowej w Ośrodku Michael (ul. Markiewicza 1; wejście "C" vis a vis Domu Parafialnego).

Zapisy internetowe: https://forms.gle/GTWRi4Ud68quW7cB8 (zarejestrować się można również na miejscu w dniu wydarzenia).

Wydarzenie finansowane jest ze środków Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Ruchoma linia podziału

Jak co roku Bemowskie Centrum Kultury przygotowało ofertę zajęciową dla dzieci. Zajęcia organizowane przez naszą placówkę, odbywają się w wielu lokalizacjach.

Oferujemy różnorodne aktywności, takie jak warsztaty artystyczne, muzyczne, teatralne, sportowe, ceramiczne, modelarskie, które mogą stanowić ciekawe uzupełnienie zajęć przedszkolnych i rozwijać zainteresowania uczniów.

niebieska ruchoma strzałkaOFERTA ZAJĘĆ kliknij

Szczegóły dotyczące zapisów, można uzyskać:

- Ewa Świetlik ewa.swietlik@bemowskie.pl 506 878 882

- Ilona Sawicka ilona.sawicka@bemowskie.pl 507 191 238

lub na stronie internetowej www.bemowskie.pl (zakładka: zajęcia).