Kalendarium na wrzesień

20 dni temu

KALENDARIUM NA WRZESIEŃ

6.09 godz. 17.00 Zebranie organizacyjne z rodzicami (część pierwsza odbędzie się dla wszystkich grup na holu, część druga w salach poszczegolnych grup z wychowawcami)

15.09 - "Dzień Kropki" - święto wiary we własne możliwości, odkrywania swojego potencjału, radości z tworzenia, próbowania, doskonalenia się , warsztaty we wszystkich grupach

20.09   - „Dzień Przedszkolaka” – zabawy ogólnoprzedszkolne w ogrodzie

22-26.09   - Tydzień Zrównoważonego Rozwoju

22.09  - powitanie Jesieni – zabawy sensoryczno-plastyczne we wszystkich grupach,szukanie oznak jesieni w przedszkolnym ogrodzie, zmiana dekoracji w salach, zabawy z kalendarzem związane ze zmianą pór roku

24.09  obchody Międzynarodowego Dnia Głuchych (warsztaty w grupie "Marynarzy")

Kontynuujemy zbiórkę nakrętek we współpracy ze Świetlicą szkolną, zużytych baterii, odzieży dla Fundacji AKogo?.

Aktualizowanie kącików przyrodniczych w salach zgodnie z porą roku, zbieramy dary jesieni (kasztany, żołędzie, orzechy)