Kontrast
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 345 w ZSP nr 2
Menu
Strona głowna  /  Specjaliści
Specjaliści

Zastępca dyrektora szkoły  d/s integracji i pomocy psychologiczno - pedagogicznej
Elżbieta Zielant

 
zielant.elzbieta@office.zsp2.pl
 
 
Specjaliści pracujący w naszym przedszkolu
 
 
Logopeda  mgr Paulina Łażewska
 

lazewska.paulina@office.zsp2.pl 

 

 
Dzieci uczęszczające na zajęcia do logopedy powinny posiadać zeszyt logopedyczny - do kontaktu z logopedą (16-32 kartkowy, będzie służył do informowania Państwa o bieżących ćwiczeniach jakie należy wykonywać  z dzieckiem w domu, dodatkowych prośbach i sugestiach).
 
 
 
Pedagog specjalny, psycholog     mgr Karolina Reszka    
 
 
reszka.karolina@office.zsp2.pl 
 
 
godziny pracy w grupie  " Marynarze" 
 
 poniedziałek - piątek  8.30-12.30
 
 
 
 
Pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny
  mgr Małgorzata Brzostowska
 
 
brzostowska.malgorzata@office.zsp2.pl
 
 
godziny pracy w grupie integracyjnej " Biedronki " 
 
 poniedziałek - piątek 8.30-12.30
 
 
 

Specjalista - mgr Magdalena Burkiewicz

burkiewicz.magdalena@office.zsp2.pl

 
 
 
Ponadto z naszymi dziećmi pracują specjaliści ze Szkoły Podstawowej nr 301:
 
 
 

Psycholog - mgr Gabriela Przybylska

          przybylska.gabriela@office.zsp2.pl

 

 
 

Rehabilitant  - mgr Elżbieta Rajs

rajs.elzbieta@office.zsp2.pl

 

 

Terapeuta integracji sensorycznej -Iwona Glinka

              @office.zsp2.pl

 

 

 

Terapeuta integracji sensorycznej - mgr Edyta Poniatowska-Socha

poniatowska-socha.edyta@office.zsp2.pl

 

 
 
Terapeuta SI - mgr Anna Kukawska
 
kukawska.anna@office.zsp2.pl
 
 
Terapeuta SI - mgr Beata Mackiewicz
 
mackiewicz.beata@office.zsp2.pl
 

 

Psycholog 
mgr Karolina Kozłowska
 
 -  pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 20 dyżuruje
 
na terenie ZSP nr 2:
 
we  wtorki, w godzinach 9.00-13.00
 
karolina.kozlowska@ppp20.pl
 
 
Psycholog zaprasza rodziców na konsultacje we wszelkich sprawach dotyczących rozwoju, kondycji psychicznej lub wychowania dziecka. Spotkania prosimy umawiać za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10